Co oferujemy?

Masaże

Tradycyjny masaż tajski

Klasyczny masaż tajski łączy głęboką akupresurę najistotniejszych punktów ciała z elementami pasywnej jogi. Dzięki temu połączeniu zostaje uwolnione napięcie mięśni, ścięgien i stawów, a układ krwionośny i limfatyczny są pobudzone.

więcej
Masaż tajski olejkami aromatycznymi

Relaksujący i rewitalizujący masaż z zastosowaniem specjalnego tajskiego drogocennego olejku aromatycznego który, pobudza zmysły i ujędrnia skórę. Masaż wykorzystuje techniki akupresurowe czyli miarowy i wyważony ucisk.

więcej
Masaż tajski stóp

Technika akupresury stóp połączona z masażem nóg. Cały masaż z wykorzystaniem olejków. Doskonały zabieg usuwający uczucie ciężkich i zmęczonych nóg. Na podeszwie stopy można znaleźć punkty, które są połączone z każdym organem i częścią ciała.

więcej
Masaż tajski gorącym olejkiem kokosowym

Majski masaż z ciepłym olejkiem kokosowym jest doskonałym sposobem na wzmocnienie odporności organizmu z jednoczesną regulacją przepływu krwi w ciele.

więcej
Masaż tajski ciepłymi stemplami ziołowymi

Wykonywany jest za pomocą specjalnych tajskich bawełnianych stempli, które stanowią mieszankę, wyselekcjonowanych ziół, przypraw i owoców o właściwościach leczniczych.

więcej
Masaż gorącymi kamieniami

Masaż tajski gorącymi kamieniami jest idealną propozycją, dla tych, którzy potrzebują relaksu i odprężenia. Decydując się na ten typ masażu, poczujesz jak energia przepływa przez całe ciało.

więcej
Masaż twarzy

Masaż twarzy jest częścią ajurwedyjskiego rytuału oczyszczającego i odmładzającego nazywanego Panchakarma. Masaż twarzy usuwa toksyny z organizmu.

więcej
Masaż na 4 ręce

Masaż na 4 ręce to relaks dla ciała i ducha w najlepszym wydaniu. Masaż jest wykonywany synchronicznie przez dwie masażystki. Jest uważany za jedną z najtrudniejszych technik, ponieważ wymaga skupienia i umiejętności współpracy.

więcej
Masaż głowy pleców i ramion

Tajski masaż pleców, ramion i głowy jest zalecany osobom mniej aktywnym lub zestresowanym, często pracującym w jednej pozycji (np. pracownikom biurowym, kierowcom, prezenterom), a także osobom z bólami pleców i głowy bez wyraźnego powodu.

więcej
Masaż tkanek głębokich

Masaż Tkanek Głębokich – jedna z najskuteczniejszych terapeutycznych form masażu. Stosowana w leczeniu większości zespołów bólowych w obrębie narządu ruchu (m.in. zespoły bólowe dolnego odcinka kręgosłupa, migreny, zespoły bólowe stawów biodrowych, kolanowych oraz wiele innych).

więcej
Masaż sportowy

Pomaga on w leczeniu wielu chorób i dolegliwości. Jest zalecany w czasie rehabilitacji oraz rekonwalescencji po długotrwałej chorobie czy wypadku.

więcej

Zabiegi na twarz

Tajski naturalny peeling + maseczka algowa + masaż twarzy

Do zabiegu używamy wysokojakościowych, naturalnych peelingów i maseczek sprowadzonych prosto z Tajlandii. Peeling twarzy usuwa martwe komórki co natychmiastowo rozjaśnia i wygładza skórę, jednocześnie stymulując ją do szybszej regeneracji.

więcej
Tajski naturalny peeling + maseczka na bazie złota + masaż twarzy

Do zabiegu używamy wysokojakościowych, naturalnych peelingów i maseczek sprowadzonych prosto z Tajlandii. Peeling twarzy usuwa martwe komórki co natychmiastowo rozjaśnia i wygładza skórę, jednocześnie stymulując ją do szybszej regeneracji.

więcej
Tajski naturalny peeling + tajska maseczka oczyszczająco - nawilżająca + masaż twarzy

Do zabiegu używamy wysokojakościowych, naturalnych peelingów i maseczek sprowadzonych prosto z Tajlandii.Peeling twarzy usuwa martwe komórki co natychmiastowo rozjaśnia i wygładza skórę, jednocześnie stymulując ją do szybszej regeneracji.

więcej