Poznaj nas
Masaż tajski

Masaż tajski stanowi połączenie technik akupresury oraz jogi pasywnej (zwaną również jogą dla leniwych). Masaż ten powoduje rozładowane napięcia mięśni, stawów i ścięgien, pobudzony zostaje układ krwionośny i limfatyczny, co przywraca równowagę w organizmie, relaksuje, jednocześnie dając zastrzyk energii. Za twórcę masażu tajskiego jest uznawany Shivago Komarpaj, który wedle legendy był osobistym lekarzem buddy 500 p.n.e. Tajowie uważają, iż współczesny masaż tajski bazuje na teorii, iż ciało ludzkie jest wypełnione cząsteczkami, zwanymi "lom" bądź "powietrze", które najpierw są wdychane do płuc, a następnie podróżuje przez 72 tys. niewidocznych dla oka ludzkiego kanalików, zwanych "senami". Masażysta tajski koncentruje się na masażu skupisk tych miejsc, poprzez techniki uciskowe i wyciągające.

Masażystkami są tajki

Wszystkit nasze masaże wykonywane są przez certyfikowane masażystki które kształciły się w samej ojczyźnie tajskiego masażu, czyli Tajlandii. Posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Ich umiejętności i techniki sprawiają, że kazda wizyta w naszym salonie jest oderwaniem od codzienności i swego rodzaju podróżą w dalekie zakątki orien tlnego świata, gdzie można się zrelaksować, odprężyć oraz poprawić swoją sprawność ruchową.

W naszym spa

Poczujesz namiastkę dalekiego wschodu. Nasz personel zadba o to, aby każda wizyta była czymś wyjątkowym. Chcesz pozbyć się bólu pleców, nadmiernego napięci mięsni czy zmęczenia towarzyszącemu codziennym obowiązkom. Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują chwiki rwlaksu.Oprócz masaży oferujemy bogatą ofertę zabiegów na twarz i ciało. Podczas oczekiwania na zabieg lub po zabiegu czestujemy naszych gości niebieską herbatą prosto z Tajlandii. Ma ona szereg właściwości zdrowotnych, m.in. Usprawnia pracę mózgu, poprawia odporność, wykazuje działanie przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, przeciwbólowe i moczopędne.